• Krāsniņas piemērs

  Taupības krāsns, kas akumulē siltumu

  Uzstādot krāsni ieteiksim Jums piemērotāko risinājumuKontakti.

 • Krāsniņas piemērs

  Ekonomiskas, izdevīgas taupības krāsnis no ķieģeļiem

  Uzstādot krāsni ieteiksim Jums piemērotāko risinājumua link.

Pieteikt konsultāciju

Taupības krāsniņa ir lielisks risinājums ēku apsildīšanai

Taupības krāsniņa no ķieģeļiem, ir piemērots risinājums lauku mājas apsaildīšanai, dārza mājas apsildīšanai, saimniecības ēkas apkurei, privātmājas apkurināšanai un citu telpu apsildīšanai no 20-40m²

Uzzināt vairāk

Kādas ir taupības krāsniņas priekšrocības?

Taupības krāsns priekšrocibas galvenokārt ir divas. Krāsns ir paredzēta siltuma uzturēšanai, tieši tapēc, iekurinot to, krāsns uzturēs siltumu līdz pat 24h. Pretstatā čuguna krāsnīm, kas neilgi pēc kurināšanas sāk atdzist, taupības krāsns uzturēs siltumu ilgu laiku. Taupības krāsnis ir balstītas un mūsu sentēvu metodēm līdzīgas krāsnīm, kādas agrāk tika mūrētas lauku mājās.

Otra taupības krāsns priekšrocība ir mūrešanas izmaksas, jo modernas ziepjakmens krāsnis un kamīni uztur siltumu, bet to kvalitatīvas mūrēšanas izmaksas būs vairāki tūkstoši eiro, kas lauku mājas krāsnij, vai krāsnij priekš saimniecības ēkas var būt pārlieku daudz. Ķieģeļu taupības krāsns izmaksas, ir no 400 – 800 EurTaupības krāsns ir ļoti labs apkures risinājums, kas uzturēs telpas siltas un mājīgas ilgu laiku.

Galvenās priekšrocības

 • Uztur siltumu (kurinot siltums akumulējas līdz pat 24h)
 • Ekonomiskas uzstādīšanas izmaksas
 • Viegli kopjama
 • 2 gadu uzstādīšanas garantija, krāsns kalpos līdz pat 50 gadiem
 • Uzstādīšana vienas dienas laikā
 • Iespējams uzstādīt uz grīdas bez speciālas pamatnes

Taupības krāsniņa telpu apsildīšanai

Ķieģeļu taupības krāsns


Izvēlies:

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā varu iegādāties taupības krāsni?

Lai iegādātos taupības krāsni aizpildi pieteikuma formu, zvani man - Kasparam vai raksti epastā, lai noskaidrotu savus interesējošos jautājumus.

+371 29990555

Kam paredzētas taupības krāsniņas?

Taupības krāsniņas ir piemērotas uzstādīšanai lauku mājās, saimniecības ēkās, dzīvokļos, ražošanas vai citās telpās, kur nepieciešams ilgstoši uzturēt siltumu.

Izvēloties taupības krāsni jāņem vērā platība, kuru nepieciešams apsildīt

Cik maksā taupības krāsniņa?

Taupības krāsniņas izmaksas ir atkarīgas no apsildāmās platības. Piemērota apsildāmā platība ir no 20 - 40m². Izmaksas ietekmē arī krāsniņas uzstādīšanas vieta un mērķis krāsniņas uzstādīšanai, jo iespējamas arī krāsniņas ar plīti, kur var gatavot arī ēdienu.

Krāsniņas izmaksas ir no 400 - 800 Eur.

Ar ko var kurināt krāsni?

Krāsni iespējams kurināt ar visu, kas jums ir iespējams. Taupības krāsniņu var kurināt pat ar oglēm, ja tas ir nepieciešams.

Briketes, malka, ogles un citi kurināmie veidi.

Ar ko ķieģeļu taupības krāsniņa atšķiras no čuguna taupības krāsniņas

Galvenā atšķirība, ka čuguna taupības krāsniņas ātri uzsilst un ātri atdziest, turpretī ķieģeļu taupības krāsniņa uzsilst un siltumu izdala līdz pat 24h, tādējādi, nedaudz iekurinot, krāsns uzsils un izdalīs siltumu ilgstoši.

Kādai jābūt pamatnei, kur uzstādīt taupības krāsniņu?

Taupības krāsniņai nav nepieciešama speciāla pamatne, krāsniņa atrodas uz metāla kājām, kuras var novietot uz jebkuras stabilas pamatnes.

Atsauksmes

 • Saimniecības ēkā par krāsns uzstādīšanu domāju jau sen, tomēr nespēju atrast piemērotu risinājumu, kas nebūtu dārgs, turklāt spētu uzglabāt siltumu ilgāku laiku, lai iekurinot telpas būtu siltas. SIA Kamīnkrāsns pakalpojumus ieteica draugs un esmu ļoti apmierināts. Krāsns tika uzstādīta kvalitatīvi un ātri.

  Jurģis Ozoliņš
  taupības krāsns uzstādīšana saimniecības ēkā


 • Taupības krāsni ar plīti izvēlējos lauku mājai. Krāsns ir praktiska un viegli kopjama. Uzstādīšana bija ātra un kvalitāte augsta


  Andris
  taupības krāsns ar plīti uzstādīšana lauku mājā
Ķieģeļu taupības krāsns

Citi mūsu pakalpojumi visi mūsu pakalpojumi »